Silikon Kauçuk

Anasayfa / Silikon Kauçuk

Silikon Kauçuk Nedir?

Silikon kauçuk, yüksek performanslı bir elastomerdir. Yüksek sıcaklıklarda gösterdiği dayanıklılığın yanı sıra bir de çok iyi yalıtım özelliği bulunur. Kimyasal stabilitesi, aşınmaya karşı direnci, hava koşullarına dayanması, ozon direnci bu tarz kauçuk ürünlerinin kullanımının çok geniş alana yayılmasını sağlamıştır. Bu kauçuklar -100 derece ile 300 dereceye varan ısı değişikliklerine maruz kalabilir ve performansından bir şey kaybetmez. Demircan Plastik olarak geçmişten günümüze sizlere en iyi sunmayı hedefliyoruz. Silikon kauçuk ürünlerinde de bizimle her zaman en iyiye ulaşırsınız. Kauçuk bazlı ürünlerde kaliteli hammadde ve işçilik ile size yüksek performanslı ürünler sunmak için çalışıyoruz. Sayfamızda yer alan ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca alanında uzman ekiplerimizi de arayarak aklınıza takılan veya merak ettiğiniz konular hakkında da bilgi alabilirsiniz.

kaucuk-silikon-kalibi
İletişim Formu
Bizlere her türlü konuda ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Silikon Kauçuk Fiyatları

silikon kauçuk

Silikon kauçuk fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu açıdan kauçuk ürünlerinde standart bir fiyat söylemek mümkün olmaz. Demircan Plastik olarak kurulduğumuz günden bu güne size en iyi ürünleri sunmak için kendimizi yeniliyoruz. Tüm iş süreçlerimizde kaliteli ve güvenilir iş anlayışını amaç edindik. Ayrıca kauçuk gibi yüksek performanslı ve geniş kullanım alanı olan ürünlerimizde de uygun fiyat stratejileri ile bütçenize uygun alışveriş yapmanıza olanak veriyoruz. ISO 9001 sertifikasyon standartlarına uygun üretimimiz ile fiyat ve performans açısından her zaman yüksek müşteri memnuniyetini elde edersiniz. Geniş makine parkurumuz ile ihtiyacınız olan ürünleri sizlere kolaylıkla sunarız. Uzman ekiplerimiz güvenilir ve hatasız iş süreçlerimiz ile silikon kauçuk gibi önemli ürünlerde de aradığınız kaliteye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bütçenize uygun fiyatları size sunarak, işlerinizde tasarruf etmenize de olanak veriyoruz. Silikon kauçuk fiyatları ve daha fazlası konusunda bizi her zaman arayarak bilgi alabilirsiniz.

Silikon Kauçuk Özellikleri

Silikon kauçuk özellikleri açısından sunduğu avantajları sebebi ile çok geniş sektörlerde yer edinmiş bir üründür. Bu ürün yüksek sıcaklıklara karşı çok iyi direnç gösterir. Neredeyse -100 ile 300 derece arasında bile sorunsuz çalışabilir. Ayrıca düşük gerilme mukavemeti bulunur. Aşınma ve yıpranma açısından da dirençli bir üründür. Ayrıca ozona ve UV ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlarda bile yüksek performansı sayesinde uygun bir ürün olur. Ayrıca bu tarz ürünler renklendirilebilir. İhtiyaca göre farklı boyut ve şekillerde de üretilebilir. Silikon kauçuk otomotiv sektöründen gıda sektörüne ki özellikle saklama ve pişime kaplarında, iç giyimde, spor giyiminde ve ayakkabı sektöründe kullanılır. Elektronik eşyaların onarımının yanında ev onarımı ve bakımında da kullanılan bir üründür. Demircan Plastik olarak bu kaliteli ve yüksek performanslı ürünü her zaman uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre bizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Üretim ve kullanım sürecinde en iyi silikon kauçuk ürünlerine bizimle güvenle ulaşırsınız.