Kalıp Tasarımı

Anasayfa / Kalıp Tasarımı

Kalıp Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kalıp tasarımı teknik bilgi ve yetenek isteyen bir iştir. Kalıplar tasarlanırken öncelikle bilgisayar ortamında çizimleri yapılır. Çizimler birebir ölçülerle tasarlanır. Ardından plastik hammadde ne olacaksa belirlenir. Hammadde belirlendikten sonra kalıp göz sayısını belirlemek gerekir. Bunun ardında da ürünü doldurmak için yolluk girişleri belirlenir. Kaliteli şekilde kalıp tasarımı yapmak için kullanılan makine çok önemlidir. Enjeksiyon makinesinin kapasitesini aşmadan doldurmak en ince detaylardan biridir. Kalıptan ürünün sorunsuz şekilde çıkması için bu detaya dikkat etmek gerekir. Yüksek kalitede kalıp tasarımı yapmak için son teknoloji yöntemler kullanıyoruz. Teknoloji ve uzmanlığı bir araya getirerek mükemmel kalıp tasarımı standartlarını sağlıyoruz.

kalıp tasarımı
İletişim Formu
Bizlere her türlü konuda ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kalıp Tasarımı Fiyatları

kalıp tasarımı fiyatları

Fiyat olarak kalıp tasarımı olanaklarını belirleyen belli etkenler vardır. Hammadde, ürün formu, kullanım alanı ve kullanım amacı gibi detaylar fiyatları belirler. Kalıp tasarım fiyatlarında avantajlı olanaklar sunan firmamızdan en uygun fiyatla en yüksek kalite hizmet alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ürün modeline ve adedine göre hızlı şekilde sonuç alabileceğiniz tasarım ve imalat standartları hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uygun fiyatlı kalıp tasarımı avantajlarımızdan yararlanmak için ürün özel üretim koşullarına göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla sektörün öncüsü firmadan tasarım ve imalat desteği alabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri parça imalatı ile tasarlatabilirsiniz. Üstün kalitede kalıp tasarımı hizmetlerinden çok uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı

Plastik ürünlerin imalatında kullanılan enjeksiyon yöntemi ekonomik ve işlevsel çözümler sunar. Plastik enjeksiyon kalıbı tasarımında uzman olan firmamıza istediğiniz plastik ürünleri tasarlatabilirsiniz. Kalıp tasarımı süreçlerinde son teknolojik yöntemler ve özenli yaklaşım ile fark yaratan firmamızdan uygun fiyatla tasarım ve imalat hizmeti alabilirsiniz. Plastik parça imalatında kullandığımız enjeksiyon makineleri son teknoloji donanımla yüksek kalite standartlarını karşılar. Estetik ve işlevsellik açısından üstün kalite standartlarını yaşatan plastik parça imalatında uzman firma farkını yaşayabilirsiniz. Her türlü form ve ölçülerde kalıp tasarım ve imalatı yapan firmamız %100 müşteri memnuniyetini sağlar. Her detayda uzman firma farkını görebilirsiniz. İş verimliğinizi artıracak enjeksiyon imalat çözümlerini firmamızda bulabilirsiniz.

plastik enjeksiyon kalıp tasarımı

Kalıp İmalatı Nedir?

Her türlü şekil ve formda, işlevsellikte farklı kullanım amaçlarını karşılayan ürünlerin imalatına kalıp imalatı denmektedir. Hammadde olarak plastik, kauçuk gibi maddeler kullanılabilir. Öncelikle ürünlerin çizimi ve tasarımı yapılır. Ardından ürünlerin kalıpla şekillendirilmesi gerçekleştirilir. Kalıp tasarımı yapılırken bilgisayar ortamındaki çizim teknikleri kullanılır. Bilgisayar ortamında çizimi yapılan ürünler kalıpla şekillendirilir. Ve ortaya istenen formda istenen kullanım amacında ürün seçenekleri çıkar. Kalıp tasarımı ve imalatında öncü firma olarak yüksek kalite ürünleri uygun fiyatla tasarlıyor ve üretiyoruz. İstediğiniz dayanıklılıkta, kullanım alanı ve amacına uygun ürün üretimi yapmaktayız. Yüksek kalitede tasarım ve imalat farkını yaşarken uygun fiyatlarla da memnun kalmak için bizimle iletişime geçebilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.