Plastik

Demircan Plastik, Türkiye’de büyük hacimli seri üretim taleplerinizi geniş malzeme, düşük ölçü toleransları ve yüzey seçenekleriyle sizlere sağlıyor. Tüm parça üretimleri için avantaj sağlayan firmamız mühendislik malzemelerini kullanır. Az, orta ve yüksek adetli parçalarınız için en uygun ve en hızlı maliyetli bir üretim sağlayarak her sektör içerisinde avantaj sağlar. Geniş malzeme seçenekleri, uygun maliyet, seri üretim öncesinde tasarımları doğrulama imkânı ile malzeme ve işlevsellik testlerini için ideal bir imkân da firmamızın üretim kapsamında yer alıyor.

Plastik Parça Üretimi

Demircan Plastik, senelerin verdiği kalite güvencesi ve tecrübeyle beraber hizmetlerine devam etmektedir. Alanında inovatif adımlarla büyümesini sürdürerek tüm parçalarınızı üretiyoruz. Enjeksiyon kısmımız farklı tonaj aralığına sahip olarak dikey ve yatay imalat seçenekleri ile beraber müşterilerimizin her türlü ürün ihtiyaçları için hizmet vermeye hazır olmaktadır. Mühendislik malzemelerinin birçok çeşidiyle çalışan enjeksiyon kısmımızda farklı ve çeşitli kalıplama yöntemleri kullanılıyor.

Plastik parça üretimiyle neredeyse tüm sektörlerdeki ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Müşterilerden gelen siparişlerle müşteri talepleri doğrultusunda özel bir şekilde üretimi yapılan kalıplar da enjeksiyon kısmında yüksek kalite standardı içinde üretime hazır hale getirilir. Bu nedenle firmanıza ihtiyaç duyduğunuz parçalarınızı rahat bir şekilde temin edebilir ve sektör ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

plastik enjeksiyon kalıbı

Plastik Parça Üretimi Nasıl Yapılır?

plastik enjeksiyon kalıbı görsel

Plastik parça üretiminde temelinde üç farklı adım vardır. Bunlar ürünlerin tasarımları, üretimleri ve kalite kontrolüdür. Bu üç temel proses üzerinden ise ürün maliyetinin belirlenmesinde oldukça önemli olmaktadır. Kalite kontrol ise ham üretim sürecinde hem de üretim sonrasında yapılır ve tasarlanan ürünlerin belirlenen standarda uygunluğu kontrol edilir ve kalitesi de belirli bir seviyede tutulmalıdır.

İstenen ürünler, beyaz eşya, otomotiv ve aletleri, elektronik, elektrik ev gereçleri gibi sektörler içinde üretim yapılan firmalara hizmet sunulmaktadır. Kalıp üretimleri ve enjeksiyon baskı anlamında beklentinizi de tam anlamıyla karşılayacak profesyonel hizmetler ile sunulmaktadır. Müşterilerin kalite anlayışı göz önüne alınarak yapılan parça üretimleri, personellerin kalite anlayışını geliştirmekle birlikte kurumsal kalite kimliğini de her aşama için vazgeçilmez kılmaktadır. Daha birçok sektör içinde kullanımı yaygın olan bu tarz ürünler, isteğe bağlı şekilde özel olarak üretilebilir.

Plastik Enjeksiyon Parça Üretim Avantajları

Plastik malzemeleri biçimlendirmek için birçok farklı teknik kullanılır. Parça üretiminde kullandığımız uygulamalar en önemli metotlardır ve hammaddenin tek bir işlem ile istenilen şekilde gelebilmesini sağlamak, birçok durumda üretimi sağlanan ürünler için son işlem gerektirmemesi de bu metodu seri üretime uygun hale getirmektedir. Bu tarz ürünlerde ve kalıp tasarımlarımızın tümü mühendislik anlayışımızla birleşerek dünya standartlarında üretilmektedir. Bunun yanı sıra bazı işlerin de küçük bütçeler ile yapılması gerektiğini çok iyi bilerek sizlere en ekonomik çözümleri sunmak adına buradayız. İşin gerektirmiş olduğu yolları profesyonel bir şekilde izleyerek çeşitli ihtiyaçlarınız için çeşitli yöntemlerimiz mevcuttur.